KPT06E24-61SWDZ
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT06E24-61SWDZ
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 61POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT06E24-61SWDZ.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KPT06E24-61SWDZ specifikacijos
Dalies numeris KPT06E24-61SWDZ Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 61POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5962 pcs Duomenų lapas KPT06E24-61SWDZ.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 24-61 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT06E24-61SWDZ
Orientacija W Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 61 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos Shrink Boot Adapter
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 61 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Plug, Female Sockets
Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KPT06E8-2S
KPT06E8-2S
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 2POS SOLDER CUP
Sandelyje: 3905 pcs
parsisiųsti: KPT06E8-2S.pdf
RFQ
KPT06E24-61S
KPT06E24-61S
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 61POS SOLDER CUP