KPT06E22-55PY
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT06E22-55PY
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 55POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT06E22-55PY.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
KPT06E22-55PY specifikacijos
Dalies numeris KPT06E22-55PY Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG MALE 55POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1514 pcs Duomenų lapas KPT06E22-55PY.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-55 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT06E22-55PY
KPT06E2255PY
Orientacija Y Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 55 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A