KPT06E22-36S
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT06E22-36S
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 36POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT06E22-36S.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
KPT06E22-36S specifikacijos
Dalies numeris KPT06E22-36S Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 36POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1207 pcs Duomenų lapas KPT06E22-36S.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-36 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai KPT06E2236S
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 36 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 36 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KPT06E22-36SDZ
KPT06E22-36SDZ
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 36POS SOLDER CUP