KPT06E22-21PDZ
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT06E22-21PDZ
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 21POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT06E22-21PDZ.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 838 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 838 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
KPT06E22-21PDZ specifikacijos
Dalies numeris KPT06E22-21PDZ Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG MALE 21POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 838 pcs Duomenų lapas KPT06E22-21PDZ.pdf
Įtampos įvertinimas 1000VAC, 1400VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-21 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai KPT06E2221PDZ
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 21 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Shrink Boot Adapter Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 21 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 13A
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KPT06E20-41SW
KPT06E20-41SW
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 41POS SOLDER CUP
Sandelyje: 1252 pcs
parsisiųsti: KPT06E20-41SW.pdf
RFQ
KPT06E22-21SA206
KPT06E22-21SA206
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 21POS SOLDER CUP
Sandelyje: 727 pcs
parsisiųsti: KPT06E22-21SA206.pdf
RFQ
KPT06E22-21P
KPT06E22-21P
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 21POS SOLDER CUP