KPT06E18-32SYDN
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT06E18-32SYDN
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 32POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT06E18-32SYDN.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KPT06E18-32SYDN specifikacijos
Dalies numeris KPT06E18-32SYDN Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 32POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4268 pcs Duomenų lapas KPT06E18-32SYDN.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 18-32 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT06E18-32SYDN
KPT06E1832SYDN
Orientacija Y Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 32 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos Shrink Boot Adapter
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Plug, Female Sockets
Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KPT06E18-32SX
KPT06E18-32SX
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 32POS SOLDER CUP
Sandelyje: 1694 pcs
parsisiųsti: KPT06E18-32SX.pdf
RFQ
KPT06E18-32S
KPT06E18-32S
Gamintojai: Cannon