KPT06E16-23PW
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT06E16-23PW
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 23POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT06E16-23PW.pdf
  • Pranešimas
KPT06E16-23PW specifikacijos
Dalies numeris KPT06E16-23PW Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG MALE 23POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1644 pcs Duomenų lapas KPT06E16-23PW.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 16-23 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT06E16-23PW
KPT06E1623PW
Orientacija W Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 23 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 23 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A