KPT06E14-18PDZ
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT06E14-18PDZ
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG 18POS W/PIN INLINE
Duomenų lapai: 1.KPT06E14-18PDZ.pdf2.KPT06E14-18PDZ.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KPT06E14-18PDZ specifikacijos
Dalies numeris KPT06E14-18PDZ Gamintojas ITT Cannon, LLC
apibūdinimas CONN PLUG 18POS W/PIN INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4843 pcs Duomenų lapas 1.KPT06E14-18PDZ.pdf2.KPT06E14-18PDZ.pdf
Įtampa - Įvertinta 600VAC, 850VDC Įveskite atributus Environment Resistant
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS statusas Bulk Kiti vardai IKPT06E14-18PDZ
KPT06E1418PDZ
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 18
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Gamintojo kodas KPT06E14-18PDZ
Didelis skersmuo tiekiamas 14-18 funkcijos Shielded, Shrink Boot Adapter
Išplėstas aprašymas 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold apibūdinimas CONN PLUG 18POS W/PIN INLINE
Dabartinis įvertinimas 7.5A Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock