KPT06B22-55SZ
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT06B22-55SZ
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 55POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT06B22-55SZ.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
KPT06B22-55SZ specifikacijos
Dalies numeris KPT06B22-55SZ Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 55POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1171 pcs Duomenų lapas KPT06B22-55SZ.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-55 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT06B22-55SZ
KPT06B2255SZ
Orientacija Z Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 55 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Strain Relief Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KPT06B22-55SW
KPT06B22-55SW
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 55POS SOLDER CUP
Sandelyje: 1348 pcs
parsisiųsti: KPT06B22-55SW.pdf
RFQ
KPT06B22-55S
KPT06B22-55S
Gamintojai: Cannon