KPT06B22-32PX
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT06B22-32PX
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT06B22-32PX.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
KPT06B22-32PX specifikacijos
Dalies numeris KPT06B22-32PX Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1506 pcs Duomenų lapas KPT06B22-32PX.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-32 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT06B22-32PX
KPT06B2232PX
Orientacija X Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 32 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Strain Relief Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A