KPT06B14-18PX
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT06B14-18PX
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT06B14-18PX.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
KPT06B14-18PX specifikacijos
Dalies numeris KPT06B14-18PX Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2438 pcs Duomenų lapas KPT06B14-18PX.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 14-18 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT06B14-18PX
KPT06B1418PX
Orientacija X Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 18 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Strain Relief Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A