KPT06A24-61P
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT06A24-61P
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 61POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT06A24-61P.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 490 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 490 pcs
  • Pranešimas
KPT06A24-61P specifikacijos
Dalies numeris KPT06A24-61P Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG MALE 61POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 490 pcs Duomenų lapas KPT06A24-61P.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 24-61 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT06A24-61P
KPT06A2461P
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 61 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A