KPT06A20-41S
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT06A20-41S
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 41POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT06A20-41S.pdf
  • Pranešimas
KPT06A20-41S specifikacijos
Dalies numeris KPT06A20-41S Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 41POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1421 pcs Duomenų lapas KPT06A20-41S.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 20-41 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT06A20-41S
KPT06A2041S
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 41 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KPT06A20-41SX
KPT06A20-41SX
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 41POS SOLDER CUP