KPT06A16-26PW
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT06A16-26PW
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT06A16-26PW.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
KPT06A16-26PW specifikacijos
Dalies numeris KPT06A16-26PW Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1751 pcs Duomenų lapas KPT06A16-26PW.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 16-26 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT06A16-26PW
KPT06A1626PW
Orientacija W Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 26 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KPT06A16-23PA206
KPT06A16-23PA206
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 23POS SOLDER CUP
Sandelyje: 5984 pcs
parsisiųsti: KPT06A16-23PA206.pdf
RFQ
KPT06A16-26P
KPT06A16-26P
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP