KPT04B16-23P
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT04B16-23P
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 23POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT04B16-23P.pdf
  • Pranešimas
KPT04B16-23P specifikacijos
Dalies numeris KPT04B16-23P Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 23POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1968 pcs Duomenų lapas KPT04B16-23P.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 16-23 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT04B16-23P
KPT04B1623P
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 23 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Strain Relief Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 23 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A