KPT02E24-61PWDV
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT02E24-61PWDV
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 61POS GOLD SOLDER
Duomenų lapai: KPT02E24-61PWDV.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 609 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 609 pcs
  • Pranešimas
KPT02E24-61PWDV specifikacijos
Dalies numeris KPT02E24-61PWDV Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 61POS GOLD SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 609 pcs Duomenų lapas KPT02E24-61PWDV.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 8-33 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai KPT02E2461PWDV
Orientacija W Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 61 Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole
Montavimo funkcija Flange Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A