KPT02E22-41PWDV
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT02E22-41PWDV
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 41POS GOLD SOLDER
Duomenų lapai: KPT02E22-41PWDV.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 346 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 346 pcs
  • Pranešimas
KPT02E22-41PWDV specifikacijos
Dalies numeris KPT02E22-41PWDV Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 41POS GOLD SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 346 pcs Duomenų lapas KPT02E22-41PWDV.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 8-33 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai KPT02E2241PWDV
Orientacija W Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 41 Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole
Montavimo funkcija Flange Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A