KPT02E22-32S
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT02E22-32S
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 32POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT02E22-32S.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
KPT02E22-32S specifikacijos
Dalies numeris KPT02E22-32S Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 32POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2257 pcs Duomenų lapas KPT02E22-32S.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-32 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT02E22-32S
KPT02E2232S
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 32 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A