KPT02E18-32PW
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT02E18-32PW
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 32POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT02E18-32PW.pdf
  • Pranešimas
KPT02E18-32PW specifikacijos
Dalies numeris KPT02E18-32PW Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 32POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2256 pcs Duomenų lapas KPT02E18-32PW.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 18-32 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT02E18-32PW
KPT02E1832PW
Orientacija W Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 32 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A