KPT02E14-19SWEW
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT02E14-19SWEW
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 19POS GOLD SLDR
Duomenų lapai: KPT02E14-19SWEW.pdf
  • Pranešimas
KPT02E14-19SWEW specifikacijos
Dalies numeris KPT02E14-19SWEW Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 19POS GOLD SLDR "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2657 pcs Duomenų lapas KPT02E14-19SWEW.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 8-33 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai KPT02E1419SWEW
Orientacija W Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 19 Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole
Montavimo funkcija Flange Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A