KPT02A24-61SX
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT02A24-61SX
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 61POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT02A24-61SX.pdf
  • Pranešimas
KPT02A24-61SX specifikacijos
Dalies numeris KPT02A24-61SX Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 61POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1293 pcs Duomenų lapas KPT02A24-61SX.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 24-61 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT02A24-61SX
KPT02A2461SX
Orientacija X Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 61 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A