KPT02A22-34S
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT02A22-34S
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 34POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT02A22-34S.pdf
  • Pranešimas
KPT02A22-34S specifikacijos
Dalies numeris KPT02A22-34S Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 34POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1498 pcs Duomenų lapas KPT02A22-34S.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-34 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT02A22-34S
KPT02A2234S
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 34 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 34 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A