KPT02A14-15SW
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT02A14-15SW
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 15POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT02A14-15SW.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
KPT02A14-15SW specifikacijos
Dalies numeris KPT02A14-15SW Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 15POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 3042 pcs Duomenų lapas KPT02A14-15SW.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 14-15 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai KPT02A1415SW
Orientacija W Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 15 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 15 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KPT02A14-18PX
KPT02A14-18PX
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 18POS SOLDER CUP
Sandelyje: 3272 pcs
parsisiųsti: KPT02A14-18PX.pdf
RFQ
KPT02A14-15SY
KPT02A14-15SY
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 15POS SOLDER CUP
Sandelyje: 3295 pcs
parsisiųsti: KPT02A14-15SY.pdf
RFQ
KPT02A14-15S
KPT02A14-15S