KPT01J22-55SY
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT01J22-55SY
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 55POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT01J22-55SY.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 580 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 580 pcs
  • Pranešimas
KPT01J22-55SY specifikacijos
Dalies numeris KPT01J22-55SY Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 55POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 580 pcs Duomenų lapas KPT01J22-55SY.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-55 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT01J22-55SY
KPT01J2255SY
Orientacija Y Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 55 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Backshell, Strain Relief Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A