KPT01J22-34P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT01J22-34P
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT 34POS W/PIN INLINE
Duomenų lapai: 1.KPT01J22-34P.pdf2.KPT01J22-34P.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 540 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 540 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
KPT01J22-34P specifikacijos
Dalies numeris KPT01J22-34P Gamintojas ITT Cannon, LLC
apibūdinimas CONN RCPT 34POS W/PIN INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 540 pcs Duomenų lapas 1.KPT01J22-34P.pdf2.KPT01J22-34P.pdf
Įtampa - Įvertinta 600VAC, 850VDC Įveskite atributus Environment Resistant
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS statusas Bulk Kiti vardai IKPT01J22-34P
KPT01J2234P
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 34
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Gamintojo kodas KPT01J22-34P Didelis skersmuo tiekiamas 22-34
funkcijos Backshell, Sealing Gland, Strain Relief Išplėstas aprašymas 34 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
apibūdinimas CONN RCPT 34POS W/PIN INLINE Dabartinis įvertinimas 7.5A