KPT01J14-12P
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT01J14-12P
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 12POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT01J14-12P.pdf
  • Pranešimas
KPT01J14-12P specifikacijos
Dalies numeris KPT01J14-12P Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 12POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1145 pcs Duomenų lapas KPT01J14-12P.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 14-12 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT01J14-12P
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 12 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Backshell, Strain Relief Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A