KPT01F14-19PY
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT01F14-19PY
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT01F14-19PY.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
KPT01F14-19PY specifikacijos
Dalies numeris KPT01F14-19PY Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1733 pcs Duomenų lapas KPT01F14-19PY.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 14-19 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai KPT01F1419PY
Orientacija Y Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 19 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Strain Relief Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KPT01F14-19PA71
KPT01F14-19PA71
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP
Sandelyje: 4746 pcs
parsisiųsti: KPT01F14-19PA71.pdf
RFQ
KPT01F14-19PYA206
KPT01F14-19PYA206
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: KPT 19C 19#20 PIN RECP
Sandelyje: 1594 pcs
parsisiųsti: KPT01F14-19PYA206.pdf
RFQ
KPT01F14-19P
KPT01F14-19P