KPT01E14-19P
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT01E14-19P
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT01E14-19P.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
KPT01E14-19P specifikacijos
Dalies numeris KPT01E14-19P Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2164 pcs Duomenų lapas KPT01E14-19P.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 14-19 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT01E14-19P
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 19 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KPT01E14-18SA71
KPT01E14-18SA71
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 18POS SOLDER CUP
Sandelyje: 5436 pcs
parsisiųsti: KPT01E14-18SA71.pdf
RFQ
KPT01E14-19PDZ
KPT01E14-19PDZ
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP
Sandelyje: 1803 pcs
parsisiųsti: KPT01E14-19PDZ.pdf
RFQ
KPT01E14-19PA206
KPT01E14-19PA206