KPT01B12-10PX
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT01B12-10PX
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT01B12-10PX.pdf
  • Pranešimas
KPT01B12-10PX specifikacijos
Dalies numeris KPT01B12-10PX Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1546 pcs Duomenų lapas KPT01B12-10PX.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 12-10 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT01B12-10PX
Orientacija X Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 10 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Strain Relief Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A