KPT00P18-32PX
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT00P18-32PX
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 32POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT00P18-32PX.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
KPT00P18-32PX specifikacijos
Dalies numeris KPT00P18-32PX Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 32POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1662 pcs Duomenų lapas KPT00P18-32PX.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 18-32 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT00P18-32PX
KPT00P1832PX
Orientacija X Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 32 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Potted Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A