KPT00F20-16S
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT00F20-16S
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT00F20-16S.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
KPT00F20-16S specifikacijos
Dalies numeris KPT00F20-16S Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1243 pcs Duomenų lapas KPT00F20-16S.pdf
Įtampos įvertinimas 1000VAC, 1400VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 20-16 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT00F20-16S
KPT00F2016S
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 16 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Strain Relief Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 13A
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KPT00F20-16SW
KPT00F20-16SW
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP