KPT00B22-55PZ
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT00B22-55PZ
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 55POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT00B22-55PZ.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
KPT00B22-55PZ specifikacijos
Dalies numeris KPT00B22-55PZ Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 55POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1444 pcs Duomenų lapas KPT00B22-55PZ.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-55 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT00B22-55PZ
KPT00B2255PZ
Orientacija Z Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 55 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Strain Relief Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KPT00B24-61P
KPT00B24-61P
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 61POS SOLDER CUP
Sandelyje: 740 pcs
parsisiųsti: KPT00B24-61P.pdf
RFQ
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 55POS SOLDER CUP