KPSE6E12-10SWDZ
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPSE6E12-10SWDZ
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KPSE6E12-10SWDZ.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
KPSE6E12-10SWDZ specifikacijos
Dalies numeris KPSE6E12-10SWDZ Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1392 pcs Duomenų lapas KPSE6E12-10SWDZ.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 12-10 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPSE
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPSE6E12-10SWDZ
KPSE6E1210SWDZ
Orientacija W Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 10 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Shrink Boot Adapter Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A