KPSE08F20-16S
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPSE08F20-16S
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KPSE08F20-16S.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KPSE08F20-16S specifikacijos
Dalies numeris KPSE08F20-16S Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4035 pcs Duomenų lapas KPSE08F20-16S.pdf
Įtampos įvertinimas 1000VAC, 1400VDC Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 12-3 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPSE
Pakuotė Bulk Kiti vardai KPSE08F2016S
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 16 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line), Right Angle
Montavimo funkcija - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos Strain Relief
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 13A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)