KPSE07F22-55S
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPSE07F22-55S
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KPSE07F22-55S.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 796 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 796 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
KPSE07F22-55S specifikacijos
Dalies numeris KPSE07F22-55S Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 796 pcs Duomenų lapas KPSE07F22-55S.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 12-3 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPSE
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPSE07F22-55S
KPSE07F2255S
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 55 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Strain Relief Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KPSE07P12-10P
KPSE07P12-10P
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1702 pcs
parsisiųsti: KPSE07P12-10P.pdf
RFQ
KPSE07F2255SW
KPSE07F2255SW
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CIRCULAR
Sandelyje: 1265 pcs
parsisiųsti: KPSE07F2255SW.pdf
RFQ
KPSE07F22-55P
KPSE07F22-55P
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 629 pcs
parsisiųsti: KPSE07F22-55P.pdf
KPSE07F22-21SW
KPSE07F22-21SW
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 849 pcs
parsisiųsti: KPSE07F22-21SW.pdf
KPSE07F22-55SF0
KPSE07F22-55SF0
apibūdinimas: CONN RCPT HSG FMALE 55POS PNL MT