KPSE07F16-26PW
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPSE07F16-26PW
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KPSE07F16-26PW.pdf
  • Pranešimas
KPSE07F16-26PW specifikacijos
Dalies numeris KPSE07F16-26PW Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1056 pcs Duomenų lapas KPSE07F16-26PW.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 12-3 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPSE
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPSE07F16-26PW
Orientacija W Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 26 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Strain Relief Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A