KPSE07E22-21SWF0
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPSE07E22-21SWF0
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT
Duomenų lapai: KPSE07E22-21SWF0.pdf
  • Pranešimas
KPSE07E22-21SWF0 specifikacijos
Dalies numeris KPSE07E22-21SWF0 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1182 pcs Duomenų lapas KPSE07E22-21SWF0.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 22-21
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Chromate over Cadmium
Serija KPSE Pakuotė Bulk
Kiti vardai KPSE07E2221SWF0 Orientacija W
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 21
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Polychloroprene Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
Apima - Būsto spalva Olive Drab
funkcijos Backshell Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 21 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Backshell Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -