KPSE07E16-26PA206
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPSE07E16-26PA206
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KPSE07E16-26PA206.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KPSE07E16-26PA206 specifikacijos
Dalies numeris KPSE07E16-26PA206 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4474 pcs Duomenų lapas KPSE07E16-26PA206.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 8-33 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Black Zinc Serija KPSE
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPSE07E16-26PA206
KPSE07E1626PA206
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 26 Montavimo tipas Panel Mount
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Receptacle, Male Pins
Spalva Black
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KPSE07E16-23P
KPSE07E16-23P
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 23POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 5856 pcs
parsisiųsti: KPSE07E16-23P.pdf
RFQ
KPSE07E16-26PW
KPSE07E16-26PW
Gamintojai: ITT Cannon, LLC
apibūdinimas: CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS
Sandelyje: 1837 pcs
parsisiųsti: KPSE07E16-26PW.pdf
RFQ
Gamintojai: ITT Cannon, LLC