KPSE06F20-41PWF0
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPSE06F20-41PWF0
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG HSNG MALE 41POS INLINE
Duomenų lapai: KPSE06F20-41PWF0.pdf
  • Pranešimas
KPSE06F20-41PWF0 specifikacijos
Dalies numeris KPSE06F20-41PWF0 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG HSNG MALE 41POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2167 pcs Duomenų lapas KPSE06F20-41PWF0.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 20-41
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Chromate over Cadmium
Serija KPSE Pakuotė Bulk
Orientacija W Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 41 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įdėkite medžiagą Polychloroprene
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant Apima -
Būsto spalva Olive Drab funkcijos Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium Sujungimo veržlės skersmuo 1.535" (39.00mm)