KPSE06F20-39PX
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPSE06F20-39PX
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KPSE06F20-39PX.pdf
  • Pranešimas
KPSE06F20-39PX specifikacijos
Dalies numeris KPSE06F20-39PX Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1022 pcs Duomenų lapas KPSE06F20-39PX.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 20-39 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPSE
Pakuotė Bulk Kiti vardai KPSE06F2039PX
Orientacija X Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 39 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Strain Relief Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 39 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KPSE06F20-39P
KPSE06F20-39P
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP