KPSE06F16-26PDN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPSE06F16-26PDN
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KPSE06F16-26PDN.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KPSE06F16-26PDN specifikacijos
Dalies numeris KPSE06F16-26PDN Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1473 pcs Duomenų lapas KPSE06F16-26PDN.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 16-26 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPSE
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPSE06F16-26PDN
KPSE06F1626PDN
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 26 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Shrink Boot Adapter Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A