KPSE06F14-15P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPSE06F14-15P
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG 15POS INLINE PIN
Duomenų lapai: KPSE06F14-15P.pdf
  • Pranešimas
KPSE06F14-15P specifikacijos
Dalies numeris KPSE06F14-15P Gamintojas ITT Cannon, LLC
apibūdinimas CONN PLUG 15POS INLINE PIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1891 pcs Duomenų lapas KPSE06F14-15P.pdf
Įtampa - Įvertinta 600VAC, 850VDC Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MIL-DTL-26482 Series I, KPSE
RoHS statusas Bulk Kiti vardai KPSE06F1415P
Q9917682A
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 15
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Gamintojo kodas KPSE06F14-15P Didelis skersmuo tiekiamas 14-15
funkcijos Strain Relief Išplėstas aprašymas 15 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
apibūdinimas CONN PLUG 15POS INLINE PIN Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A
Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock Kontaktinė medžiaga N (Normal)
Susisiekite su Finish Thickness Gold Jungties tipas Plug, Male Pins
Kabelio skersmuo 50µin (1.27µm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KPSE06F14-15PWA206
KPSE06F14-15PWA206
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 15POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1599 pcs
parsisiųsti: KPSE06F14-15PWA206.pdf
RFQ
KPSE06F14-12SW
KPSE06F14-12SW
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1496 pcs
parsisiųsti: KPSE06F14-12SW.pdf
RFQ
KPSE06F14-15PA71
KPSE06F14-15PA71
parsisiųsti: KPSE06F14-15PA71.pdf
KPSE06F14-12SDZ
KPSE06F14-12SDZ
parsisiųsti: KPSE06F14-12SDZ.pdf
KPSE06F14-15PX
KPSE06F14-15PX
Gamintojai: ITT Cannon, LLC
apibūdinimas: CONN PLUG 15POS INLINE PIN
parsisiųsti: KPSE06F14-15PX.pdf
KPSE06F14-12SF0
KPSE06F14-12SF0
apibūdinimas: CONN PLG HSG FMALE 12POS INLINE
parsisiųsti: KPSE06F14-12SF0.pdf
KPSE06F14-12SX
KPSE06F14-12SX
parsisiųsti: KPSE06F14-12SX.pdf
KPSE06F14-15PW
KPSE06F14-15PW
Gamintojai: ITT Cannon, LLC
parsisiųsti: KPSE06F14-15PW.pdf
KPSE06F14-15PF0
KPSE06F14-15PF0
apibūdinimas: CONN PLUG HSG MALE 15POS INLINE
parsisiųsti: KPSE06F14-15PF0.pdf
KPSE06F14-15PA206
KPSE06F14-15PA206
parsisiųsti: KPSE06F14-15PA206.pdf
KPSE06F14-12SDX
KPSE06F14-12SDX