KPSE06F14-12PWDZ
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPSE06F14-12PWDZ
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KPSE06F14-12PWDZ.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KPSE06F14-12PWDZ specifikacijos
Dalies numeris KPSE06F14-12PWDZ Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1246 pcs Duomenų lapas KPSE06F14-12PWDZ.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 14-12 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPSE
Pakuotė Bulk Kiti vardai KPSE06F1412PWDZ
Orientacija W Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 12 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Shrink Boot Adapter Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KPSE06F14-12S
KPSE06F14-12S
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1589 pcs
parsisiųsti: KPSE06F14-12S.pdf
RFQ
KPSE06F14-12PW
KPSE06F14-12PW
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP