KPSE06F12-10S
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPSE06F12-10S
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KPSE06F12-10S.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KPSE06F12-10S specifikacijos
Dalies numeris KPSE06F12-10S Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2061 pcs Duomenų lapas KPSE06F12-10S.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 12-10 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPSE
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPSE06F12-10S
KPSE06F1210S
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 10 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos Strain Relief
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Plug, Female Sockets
Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KPSE06F12-10SA206
KPSE06F12-10SA206
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1853 pcs
parsisiųsti: KPSE06F12-10SA206.pdf
RFQ
KPSE06F12-10PX
KPSE06F12-10PX
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 2081 pcs
parsisiųsti: KPSE06F12-10PX.pdf
RFQ
KPSE06F12-10SA71
KPSE06F12-10SA71
parsisiųsti: KPSE06F12-10SA71.pdf
KPSE06F12-10SDX
KPSE06F12-10SDX