KPSE06F12-10PDX
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPSE06F12-10PDX
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: 1.KPSE06F12-10PDX.pdf2.KPSE06F12-10PDX.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KPSE06F12-10PDX specifikacijos
Dalies numeris KPSE06F12-10PDX Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1761 pcs Duomenų lapas 1.KPSE06F12-10PDX.pdf2.KPSE06F12-10PDX.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 12-10 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPSE
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPSE06F12-10PDX
KPSE06F1210PDX
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 10 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Strain Relief Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KPSE06F12-10PWA206
KPSE06F12-10PWA206
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 2035 pcs
parsisiųsti: KPSE06F12-10PWA206.pdf
RFQ
KPSE06F12-10PA71
KPSE06F12-10PA71
Gamintojai: ITT Cannon, LLC
apibūdinimas: CONN PLUG 10POS CBL MNT W/PINS
Sandelyje: 1626 pcs
parsisiųsti: KPSE06F12-10PA71.pdf
RFQ
KPSE06F12-10P
KPSE06F12-10P
Gamintojai: Cannon