KPSE06E22-55PDZ
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPSE06E22-55PDZ
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KPSE06E22-55PDZ.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 634 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 634 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
KPSE06E22-55PDZ specifikacijos
Dalies numeris KPSE06E22-55PDZ Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 634 pcs Duomenų lapas KPSE06E22-55PDZ.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-55 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPSE
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPSE06E22-55PDZ
KPSE06E2255PDZ
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 55 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Shrink Boot Adapter Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A