KPSE06B22-55SY
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPSE06B22-55SY
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KPSE06B22-55SY.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KPSE06B22-55SY specifikacijos
Dalies numeris KPSE06B22-55SY Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4373 pcs Duomenų lapas KPSE06B22-55SY.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-55 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPSE
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPSE06B22-55SY
KPSE06B2255SY
Orientacija Y Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 55 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Strain Relief
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)