KPSE06A20-41SW
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPSE06A20-41SW
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KPSE06A20-41SW.pdf
  • Pranešimas
KPSE06A20-41SW specifikacijos
Dalies numeris KPSE06A20-41SW Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1010 pcs Duomenų lapas KPSE06A20-41SW.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 20-41 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPSE
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPSE06A20-41SW
KPSE06A2041SW
Orientacija W Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 41 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Backshell Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A