KPSE02E22-55PA71
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPSE02E22-55PA71
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KPSE02E22-55PA71.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
KPSE02E22-55PA71 specifikacijos
Dalies numeris KPSE02E22-55PA71 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1063 pcs Duomenų lapas KPSE02E22-55PA71.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 9-35 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Electroless Nickel Serija KPSE
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPSE02E22-55PA71
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 55 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Spalva -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KPSE02E22-55P
KPSE02E22-55P
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP