KPSE02A24-61SY
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPSE02A24-61SY
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KPSE02A24-61SY.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 715 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 715 pcs
  • Pranešimas
KPSE02A24-61SY specifikacijos
Dalies numeris KPSE02A24-61SY Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 715 pcs Duomenų lapas KPSE02A24-61SY.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 24-61 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPSE
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPSE02A24-61SY
KPSE02A2461SY
Orientacija Y Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 61 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Backshell Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A