KPSE02A14-19S
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPSE02A14-19S
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KPSE02A14-19S.pdf
  • Pranešimas
KPSE02A14-19S specifikacijos
Dalies numeris KPSE02A14-19S Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1774 pcs Duomenų lapas KPSE02A14-19S.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 14-19 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPSE
Pakuotė Bulk Kiti vardai KPSE02A1419S
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 19 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Backshell Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A